HOME

TETERA Projektowanie Przemysłowe Sp. z o.o. jest firmą specjalizującą się w budownictwie przemysłowym podejmującą się kompleksowych wielobranżowych działań projektowych od opracowania koncepcji poprzez projekt budowlany, współdziałanie przy przygotowaniu materiałów przetargowych i negocjacjach z firmami wykonawczymi oraz projekt wykonawczy, aż do nadzorów na budowie i organizacji odbiorów.

Realizacja dużych zadań projektowych możliwa jest dzięki stworzeniu profesjonalnego i spójnego zespołu projektantów oraz stałej współpracy z renomowanymi branżowymi biurami inżynierskimi.

Firma rozpoczęła działalność w roku 1996 pod nazwą Biuro Architektoniczne TETERA i zajmowała się projektowaniem obiektów przemysłowych na południowo-zachodnim obszarze Polski. 

Założycielem firmy jest architekt Krzysztof Tetera, którego wieloletnie doświadczenie zawodowe, zdobyte również w niemieckim biurze architektonicznym, przyczyniło się do stworzenia solidnych podstaw późniejszych sukcesów firmy.

W roku 2001 biuro przekształciło się w spółkę pod nazwą TKS Polska Projektowanie Przemysłowe Sp. z o.o.

W kwietniu 2010 spółka zmieniła nazwę na TETERA Projektowanie Przemysłowe Sp. z o.o.

Nasza firma jest dwukrotnym laureatem w konkursie na najleszą realizację architektoniczną PIĘKNY WROCŁAW - którego celem jest promowanie architektury Wrocławia poprzez uhonorowanie szczególnie wartościowych dokonań twórczych.

copyright TETERA Projektowanie Przemysłowe Sp. z o.o. 2013